نسخه جدید اسکنر آنلاین و رایگان ایست نود۳۲

نسخه جدید اسکنر آنلاین و رایگان ایست نود32Reviewed by مدیر سایت on Oct 2Rating: 5.0

4

ESET یا همان NDO32 یکی از برترین تولیدکنندگان آنتی ویروس های خانگی و تحت شبکه در دو دهه اخیر بوده است. این کمپانی ورژن جدیدی از ESET Online Scanner که نسخۀ مجانی آنتی ویروس نود۳۲ است را اخیرا ارائه داده است. این آنتی ویروس مجانی اپلیکیشن های شما را بصورت مستقیم از طریق جستجوگر اینترنت اسکن و پاکسازی میکند.

آخرین ورژن ایست آنلاین اسکنر کاملا بر اساس مرورگر اینترنتی میباشد. به این معنی که تنها کافیست که آن را از طریق مرورگر یا همان Browser Web خود اجرا نمائید و نیازی به نصب چیزی بروی کامپیوتر نیست. به علاوه اخیراً برای نصب نیاز به دسترسی ادمین نیز وجود ندارد که با این کار اسکن و پاک سازی کامپیوتر شما را بسیار ساده تر ساخته است.

این آنتی ویروس مجانی بسیار کاربر پسند میباشد و در نسخۀ جدید آن یک پاک کنندۀ بدافزار جدید که دارای کارایی های زیر میباشد نیز معرفی شده است :

Auto start locations scan: با فعال کردن این ویژگی در advanced setup/scan ، شما میتوانید خطرها و تهدیدات مخفی که در Boot sector وجود دارد را نیز اسکن نمائید.

Registry malware cleanup: کارایی این ویژگی پاک کردن بدافزارهایی است که در رجیستری سیستم شما اسکان کرده اند.

Cleanup during restart with following re-scan: این نسخۀ تحت مرورگر ایست نود۳۲ در صورت نیاز میتواند بلافاصله بعد از restart شدن کامپیوتر بصورت اتوماتیک بدافزارها را دنبال کند و عملیات پاکسازی را انجام دهد.

البته فراموش نکنید که آنتی ویروس های مبتنی بر مرورگر توانایی جلوگیری از آلوده شدن کامپیوتر شما توسط ویروس ها را ندارند و تنها پس آلوده شدن میتوانند به شما اخطار دهند و بدافزار را از بین ببرند. اغلب موارد فایل های مورد حمله قابل بازگشت نمیباشند و تنها خود بدافزار از بین میرود نه فابل های تخریب شده. بنابراین برای اینکه بتوانید در مقابل خطرات و حملات بدافزارها خود را محافظت کنید میبایست از آنتی ویروس هایی که روی سیستم شما نصب میشوند مانند ایست آنتی ویروس یا همان نود۳۲ و یا ایست اسمارت سکیوریتی استفاده نمائید.

نوشته شده در: وبلاگ و اخبار امنیتی سایسک

ارسال دیدگاه: (۰) ←

ارسال دیدگاه