آنتی ویروس نورتون

نرم افزار Norton AntiVirus ، یک بسته ی کامل امنیتی است که از شما در برابر ویروس، تروجان، ابزارهای جاسوسی، هرزنامه، کرم های اینترنتی، و سایت های مخرب محافظت میکند. گارد محافظتی این نرم افزار در حافظه ویندوز شما مستقر شده و تمام اطلاعات ورودی و خروجی سیستم را بایت به بایت کنترل میکند تا بالاترین سطح امنیتی را برای کامپیوتر و اطلاعات ارزشمند شما ایجاد کند.

دانلود خرید محصول توضیحات

 

اینترنت سکوریتی نورتون

محصول کمپانی Symantec و یک محافظ اینترنت پیشرفته و آنتی ویروس برای هر نقطه که بروید و هر کاری که به صورت آنلاین انجام می دهید می باشد. این نرم افزار با ۵ لایه محافظتی خود، حفاظتی بلادرنگ در برابر ویروس ها، برنامه های مخرب و بدافزارها را برای شما فراهم می کند. بنابراین شما می توانید هر آنچه را که می خواهید با خیالی آسوده و تحت محافظت این نرم افزار امنیتی انجام دهید. تکنولوژی سونار این نرم افزار به صورت زنده و ۲۴×۷ بر تهدیدات در حال ظهور نظارت کرده و از سیستم شما محافظت می کند.

دانلود خرید محصول توضیحات

 

نورتون ۳۶۰

حجم عظیم ویروس ها، کرم ها، تروجان ها، ایرادات نرم افزارها و تهدیدهای ناشی از آنها، نرم افزارهای ضدویروس را تبدیل به یکی از ابزارهای لازم برای همه کامپیوترها نموده است و این مسئله زمانی اهمیتش دو چندان می شود که متوجه شویم اکثر افراد به تمام حملات رایانه ای به چشم ویروس نگاه می کنند یعنی تفاوتی میان ویروس ها و کرم ها و تروجانها قائل نیستند و همه را به چشم ویروس نگاه می کنند. Norton360 یکی از قدرتمندترین نرم افزارهای امنیتی دنیا برای محافظت از کامپیوتر شما در مرور اینترنت می باشد. این نرم افزار حرفه ای و کامل می تواند از کامپیوتر شما در برابر حملات ویروس ها ، کرم های اینترنتی ، هکرها و Botnet ها به خوبی محافظت کند.

دانلود خرید محصول توضیحات