آنتی ویروس کسپرسکی

Kaspersky Lab به واسطه تخصص بالا و نگاه ویژه‌ای که دارد، هم اکنون تبدیل به یکی از سرآمدان بازار در عرصه تولید و توسعه آنتی ویروس‌ها شده است. محصول اصلی شرکت، Kaspersky anti – Virus، مرتباً از رهگذر آزمایش‌هایی که مراکز پژوهشی بین‌المللی معتبر و نشریات IT انجام می‌دهند، جوایز برتر را دریافت می‌کند. لابراتوار کسپرسکی همواره در زمینه عرضه و توسعه بسیاری از استانداردهای تکنولوژیک در صنعت آنتی ویروس، پیشرو بوده است؛ از جمله راه‌حل‌های همه جانبه برای لینوکس، یونیکس و NetWare؛ یک تحلیل‌گر شهودی نسل جدید که برای تشخیص ویروس‌های جدیداً منتشر شده طراحی شده، محافظت مؤثر در برابر ویروس‌های کلان و چند ریختی، پایگاه داده آنتی ویروس که به طور پیوسته به روز می‌شود و ابداع تکنیکی برای تشخیص ویروس‌ها در فایل‌های آرشیوی و زیپ شده. anti – Virus 2011 کسپرسکی محصولی است که هدف آن کاربران پیشرفته‌تر است. این آنتی ویروس مجهز به فناوری‌های ضد ویروس اثبات‌شده‌ای است که امنیت کامل را برای میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان تأمین می‌کند.

دانلود   خرید محصول   توضیحات

 

اینترنت سکوریتی کسپرسکی

اینترنت سکوریتی کسپرسکی نیز یک محصول جدید آزمایشگاه‌های کسپرسکی است که ویژه کاربران خانگی است و برای رایانه‌های شخصی ایمنی کامل را در مقابل انواع تهدید‌های اینترنتی به ارمغان می‌آورد. این راه‌حل امنیتی شامل HIPS (سرنام سیستم جلوگیری از نفوذ مبتنی بر میزبان) می‌شود که نوعی فناوری کنترل فعالیت کاربردی است که برای هر برنامه‌ای، حتی برنامه‌های جدید، یک درجه امنیتی مشخص می‌کند. این برنامه نخستین ضد ویروسی است که مجهز به تکنولوژی sandbox است؛ فناوری‌ای که با استفاده از مجازی سازی، یک محیط اجرایی ایزوله ایمن برای برنامه‌ها فراهم می‌کند. Kaspersky Internet Security 2011همچنین به کاربران امکان بهره‌گیری از شبکه ایمن کسپرسکی (Kaspersky Security Network) را که یک سیستم ابداعی برای کنترل بدافزارهای منتشر شده است، می‌دهد.

دانلود   خرید محصول   توضیحات

 

کسپرسکی ناب (PURE)

نیز یک راه‌حل جامع برای محافظت از شبکه‌های خانگی است. کسپرسکی ناب معرف کلاسی جدید از محصولات کسپرسکی است که یک محیط دیجیتالی ایمن و خلاق را برای هر کاری که شما از رایانه‌تان بدان منظور استفاده می‌کنید، حاصل می‌آورد.
شیوه‌‌های محافظتی کامل در برابر انواع و اقسام تهدیدهایی که از محیط وب برمی‌آیند را با قابلیت‌های نوین و پیشرفته‌ای چون امکانات نظارتی بیشتر والدین، ابزارهای رمزینه‌سازی و پشتیبانی از دادگان، یک برنامه مدیریت رمز عبور و امکان مدیریت کل شبکه خانگی یا تنظیم بهینه تنظیمات امنیتی مرورگر وب و سیستم عامل کلیه رایانه‌های موجود در شبکه، تلفیق و ادغام کرده است.
کسپرسکی ناب در عین حال تمام امکانات و قابلیت‌هایی را که کاربران kaspersky anti-Virus وKaspersky Internet Security با آن آشنا بودند و از آنها استفاده می‌کردند، حفظ کرده است؛ مواردی شامل فناوری نوین Sand box (تکنولوژی‌هایی که به برنامه‌های مشکوک اجازه اجرا منتها در محیطی مجازی و ایمن را می‌دهند)، تشخیص پیشگیرانه تهدیدات ناشناس، کنترل برنامه‌ها و ایجاد محدودیت براساس سطح دسترسی برای نرم افزارهای مشکوک به نام‌های عبور، لاگین‌ها، اطلاعات شخصی و تنظیمات سیستم عامل.

دانلود   خرید محصول   توضیحات