eset

 

EAV

 

دانلود آنتی ویروس ایسِت نود ۳۲

آنتی ویروس NOD32 Antivirus یک محافظ سریع و کارا را در اختیار شما قرار می دهد که در عین قدرتمند بود بسیار ساده و ایمن است و از انتشار ویروس در رایانه شما جلوگیری می کند. این آنتی ویروس از اجرا شدن نرم افزار های نا خواسته و بدافزارها شما را مصون می کند.

نسخه آزمایشی ۳۲ بیتی   نسخه آزمایشی ۶۴ بیتی    خرید لایسنس

ESS

 

دانلود آنتی ویروس ایسِت اسمارت سکوریتی

Eset Smart Secutiry آخرین و کاملترین نسخه نرم افزار امنیتی شرکت Eset که شامل آنتی ویروس، آنتی اسپای و فایروال می باشد.  ESET Smart Security از سیستم یا لپ تاپ شما با استفاده از فن آوری چند لایه ای محافظت می کند.————————————

نسخه آزمایشی ۳۲ بیتی   نسخه آزمایشی ۶۴ بیتی    خرید لایسنس

 

EMS

 

دانلود آنتی ویروس ایسِت موبایل سکوریتی

حفاظت کامل از هر آنچه در دستگاههای تلفن همراه خود ذخیره نموده اید را با نرم افزار “ESET Mobile Security” در اختیار داشته باشید.این محصول با استفاده از اسکنر قدرتمند و هوش مصنوعی منحصر به فرد و در اختیار داشتن ماژولهای ضد هرزنامه و ضد سرقت و… امنیت یکپارجه ای را برای کاربران فراهم می نماید.

دانلود نسخه آزمایشی اندروید    خرید لایسنس

ECS

 

دانلود آنتی ویروس ایسِت سایبر سکوریتی

آنتی ویروس “ESET Cybersecurity” با طراحی منحصر به فرد جهت حفاظت از رایانه های مجهز به سیستم عاملهای “Mac OS”  ارائه گردیده است. نصب آسان، قدرت بالای ویروس یابی، استفاده حداقلی از منابع سیستمی و عدم ایجاد سربار در عملکرد سیستم از مهمترین امکانات موجود در این محصول می باشد.

دانلود نسخه آزمایشی     دانلود نسخه آزمایشی پرو     خرید لایسنس

 

avira

 

avira-pr-2014

 

دانلود آویرا آنتی ویروس سوئیت

Avira Antivirus Suite  نام یک ضد ویروس قدرتمند می باشد که به کمک آن کاربران به راحتی قادرند تا در مقابل ویروس ها و برنامه های جاسوسی و… سیستم خود را ایمن نگه داشته و از نفوذ این برنامه ها به سیستم خود جلوگیری نمایند.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

avira-is-2014

 

دانلود آنتی ویروس آویرا اینترنت سکوریتی سوئیت

آویرا اینترنت سکوریتی محصول قدرتمند کمپانی آلمانی Avira  می باشد که بدون شک با عملکرد عالی و قدرتمندی که این نرم افزار تاکنون از خود نشان داده است، می توان آن را به عنوان یکی از قدرتمندترین بسته های امنیتی موجود به حساب آورد.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

 

kaspersky

 

KAV

دانلود آنتی ویروس کسپرسکی

آنتی ویروس کسپرسکی به عنوان ستون فقراتی امنیت سیستم شما به شمار رفته و در برابر مخرب ها و ویروس ها با ارائه ی آخرین روش ها به محافظت از سیستم شما می پردازد. این نرم افزار به طور مخفی و در پشت صحنه سیستم شما به فعالیت پرداخته و به خوبی از شما حفاطت می کند.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

KIS

دانلود اینترنت سکوریتی کسپرسکی

کسپرسکی اینترنت سکوریتی خدماتی از جمله محافظت در برابر ویروس ها، تروجان ها، اسپم ها، هکر ها و … ارائه می دهد. این مجموعه، تکنولوژی هایی بر پایه کلود به همراه آنتی ویروس در جهت دستیابی به سرعت بیشتر و همچنین اثر بخشی بیشتر در برابر سیستم های خانگی ارائه می دهد.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

 

KP

 

دانلود آنتی ویروس کسپرسکی ناب – Pure

کسپرسکی PURE یک Total Security فوق العاده کامل که از لحاظ امنیت از تمامی محصولات Kaspersky قوی تر بوده و شامل تمامی موارد امنیتی نیز می شود که شاید بتوان به جرات گفت که در آن بیش از ۱۰ نرم افزار که هریک می توانند به صورت جداگانه عرضه شوند، وجود دارد.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

KIS_Mac

 

دانلود آنتی ویروس کسپرسکی مک سکوریتی

آنتی ویروس کسپرسکی برای مکینتاش طوری ایجاد شده که الزامات امنیتی کاربران مکینتاش را که ارزش اطلاعات ذخیره شده روی رایانه هایشان را می دانند همراه با الزام به کارکرد روان آنها را برآورده نماید. شما می توانید برای تامین امنیت مک خود به کسپرسکی اعتماد کنید.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

 

bitdefender

 

BAV

 

دانلود آنتی ویروس بیت دیفندر 

Bitdefender Antivirus Plus یکی از قدرتمندترین آنتی ویروس های حال حاضر جهان است که با انبوهی از قابلیت ها و با بهره گیری از تجارب چندین ساله می تواند با شناسایی آخرین و جدیدترین فایل های مخرب امنیتی مثال زدنی را با خود به همراه آورد.

+ ۶ ماه لایسنس رایگان اینترنت سکیوریتی

نسخه آزمایشی ۳۲ بیتی   نسخه آزمایشی ۶۴ بیتی    خرید لایسنس

BIS

 

دانلود اینترنت سکوریتی بیت دیفندر

 Bitdefender Internet Security باعث می شود تا با خیالی آسوده به دنیای اینترنت پای بگذارید بدون اینکه هیچ گونه خطری اطلاعات شما را تهدید کند. برای استفاده نیاز به اعمال تنظیمات خاصی ندارید و پس از نصب، برنامه به صورت حرفه ای کار محافظت از کامپیوتر شما را برعهده می گیرد.

+ ۶ ماه لایسنس رایگان اینترنت سکیوریتی

نسخه آزمایشی ۳۲ بیتی   نسخه آزمایشی ۶۴ بیتی    خرید لایسنس

 

BTS

 

دانلود بیت دیفندر توتال سکوریتی

Bitdefender Total Security این ابزار قدرتمند که تقریبا همه موارد لازم برای برقراری امنیت را در خود می بیند ؛ نسبت به نسخه قبلی خود بسیار سریعتر عمل خواهد کرد و این هم به دلیل بهینه شدن موارد متعدد در نرم افزار است که باعث جلب رضایت هرچه بیشتر کاربران می شود.

+ ۶ ماه لایسنس رایگان اینترنت سکیوریتی

نسخه آزمایشی ۳۲ بیتی   نسخه آزمایشی ۶۴ بیتی    خرید لایسنس

BMS-1

 

دانلود بیت دیفندر موبایل سکوریتی

دستگاه خود دربرابر تهدیدات الکترونیکی حفاظت کرده و باتری خود را با آنتی ویروس موبایل بیت دیفندر حفظ کنید . زیرا اسمارت فون یا تبلت تان اصلا به درد نمی خورند ، اگر نتوانید از آن استفاده کنید . موبایل سکیوریتی بیت دیفندر درحالی که از دستگاه موبایل حفاظت می کند از منابع سیستم به میزان اندکی استفاده می کند .

+ ۶ ماه لایسنس رایگان اینترنت سکیوریتی

دانلود نسخه آزمایشی اندروید    خرید لایسنس

F-Secure

 

AV2014_boxshot_left_EN_314H

دانلود آنتی ویروس اف سکیور

آنتی ویروس F-Secure راه حل مطمئن ضد برنامه جاسوسی ، ویروس، ضمیمه آلوده ایمیل و بدافزارهای دیگر است. آپدیت آنتی ویروس و حفاظت زمان واقعی باعث می شود که همه تهدیدهای جدید خنثی شوند و Deep Guard 5 Exploit Protection سطح جدیدی از امنیت را در کامپیوتر شما ایجاد می کند.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

F-Secure-IS-New

دانلود اینترنت سکوریتی اف سکیور

اینترنت سکوریتی F-Secure شما را علاوه بر حفاظت در برابر بدافزارها در محیط اینترنت ، بانکداری آنلاین ، جلوگیری از نفوذ برنامه های مخرب و… حفاظت می کند. همچنین تکنولوژی ابری کمک شایانی در شناسایی بدافزارهای ناشناخته می کند. برای کنترل کودکان نیز امکانات مناسبی در این محصول گنجانده شده است.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

 

MAC2013_boxshot_left_EN_314

دانلود آنتی ویروس اف سکیور برای مک

آنتی ویروس F-secure Antivirus for Mac نام محصولی از برند F-Secure می باشد که ویژه کامپیوترهای با سیستم عامل مک ارائه گردیده است. نصب آسان، قدرت بالای ویروس یابی، استفاده حداقلی از منابع سیستمی و عدم ایجاد سربار در عملکرد سیستم از مهمترین امکانات موجود در این محصول می باشد.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

Mobile2013_boxshot_left_EN_314H

دانلود آنتی ویروس اف سکیور موبایل سکوریتی

موبایل سکوریتی F-Secure امکانات کامل در خصوص حفاظت از موبایل یا تبلت اندرویدی شما را دارد. حفاظت از اطلاعات شخصی، کنترل والدین، موقعیت یابی تلفن همراه گم شده و… از جمله امکانات حفاظتی F-Secure Mobile Security می باشد. این محصول یکی از بهترین محصولات موبایل سکوریتی می باشد.

دانلود نسخه موبایل خرید لایسنس

 

 –

Bullguard

 

 

BUAV

دانلود آنتی ویروس بولگارد

آنتی ویروس بولگارد ۲۰۱۳ به همراه یک سیستم حفاظت غیرقابل نفود بر اساس چندین لایه دفاعی عرضه می شود. این آنتی ویروس  باعث می شود که همه خطرهای آنلاین از جمله جدید ترین انواع ویروس ها، هرزنامه ها، فیشینگ،روت کیت، بات‌نت ها و پیوندها و هرزنامه های مشکوک خارج از سیستم شما باقی بمانند.

نسخه آزمایشی ۳۲ بیتی   نسخه آزمایشی ۶۴ بیتی    خرید لایسنس

BUIS

دانلود اینترنت سکوریتی بولگارد 

BullGuard Internet Security 2013 همراه بهترین ابزارهای امنیتی عرضه می شود تا یک راه حل کامل را برای رهایی از تهدید های آنلاین به شما عرضه کند. همچنین وجود بخش تشخیص رفتاری پیشرفته شما را از میزان بالای تشخیص ویروس مطمئن می کند.

نسخه آزمایشی ۳۲ بیتی   نسخه آزمایشی ۶۴ بیتی    خرید لایسنس

 

norton

 

norton-antivirus

دانلود آنتی ویروس نورتون

نصب آسان و هوشمندانه، همراه با دقیقترین Antispam ، بهترین Anti-Malware ، کاملترین Firewall ، بی نقص ترین Antiphoshing به علاوۀ مدیریت پسوردها از جمله ویژگی های آنتی ویروس نورتون می باشد. نورتن آنتی ویروس ۲۰۱۳ مورد تأیید و انتخاب PC Magazine است.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

norton-internet-security

دانلود آنتی ویروس نورتون اینترنت سکوریتی

این محصول علاوه بر دارا بدون همان هسته آنتی ویروس قوی امکاناتی نیز جهت حفظ امنیت سیستم در مقابل خطرات ناشی از وبگردی و خواندن نامه ها و بنر های تبلیغاتی و … را نیز در خود جای داده است. از ویژگی هایی این نرم افزار می توان به سرعت بالا و حداقل استفاده از منابع سیستم اشاره نمود .

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

 

 

norton-360

دانلود آنتی ویروس نورتون ۳۶۰

Norton 360 همان ابزاری است که سیستم کاربران را به صورت ۳۶۰ درجه ای محافظت می کند و قرار نیست با وجود این ابزار امنیتی ویروسی به خود اجازه وارد شدن به سیستم کاربر را دهد. سیمانتک با ارائه این محصول توانست بسیار محبوب تر از قبل شود.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

emsisoft

 

boxshot_am_314

 

دانلود آنتی مالویر امسی سافت

Emsisoft Anti-Malware نرم افزاری است حرفه ای با دو موتور اسکن که برای محافظت از کامپیوتر در مقابل ویروس ها، تروجان ها، نرم افزارهای جاسوسی، تبلیغات جاسوسی، کرم های اینترنتی، بات ها، KeyLogger ها و روت کیت ها می باشد.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

boxshot_is_314

 

دانلود اینترنت سکوریتی امسی سافت

Emsisoft Internet Security Pack یکی از مناسب ترین نرم افزارها در زمینه امنیت محسوب گردد. به کمک این نرم افزار شما می توانید مدیریت امنیت اینترنت و شبکه خود را به دست بگیرید و به راحتی در اینترنت به گشت و گذار بپردازید.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

 

boxshot_am_srv

 

دانلود آنتی مالویر امسی سافت برای سرور

همانطور که می دانید آنتی ویروس های مخصوص سرور در باندل های حداقل ۵ کاربر به بالا عرضه می شوند. برای صرفه جویی در هزینه برای کسانی که فقط یک سرور دارند، امسی سافت محصول Emsisoft Anti-Malware For Server را برای یک سرور عرضه کرده است.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

 

trustport

 

3d_Box_TrustPort_Antivirus_2014_286x342

 

دانلود آنتی ویروس تراست پورت

آنتی ویروس قدرتمند تراست پورت محصول جمهوری چک از یک تکنولوژی قدرتمند با دو موتور اسکن استفاده میکند و آنالیز هوشمند این محصول، این قابلیت را به شما میدهد که حتی آن دسته از ویروس هایی را که هنوز شناسایی نشده اند را تشخیص دهد.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

3d_Box_TrustPort_Internet_Security_2014_286x342

 

دانلود اینترنت سکوریتی تراست پورت

تراست پورت اینترنت سکوریتی محافظت کاملی از کامپیوتر و داده های شما در برابر برنامه های مخرب و خطرات آنلاین انجام میدهد. برنامه ویروس ها و نرم افزار های جاسوسی را در هر نقطه از کامپیوتر شما تشخیص داده و از تلاش هکرها برای نفوذ به کامپیوتر شما جلوگیری مینماید.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

 

3d_Box_TrustPort_Total_Protection_2014_286x342

 

دانلود توتال سکوریتی تراست پورت

این برنامه از کامپیوتر در برابر ویروس ها و برنامه های جاسوسی و تمامی ایمیل ها و وبسایت ها برای شناسایی محتوی خطرناک و ناخواسته مورد بررسی قرار میدهد.توتال پروتکشن محافظت قابل اطمینانی از داده های حساس با رمزنگاری یا خرد کردن فایل های محرمانه ای که دیگر استفاده نمیشوند، ارائه میدهد.

دانلود نسخه آزمایشی    خرید لایسنس

 

 

Norman

NOAV

 

دانلود آنتی ویروس نورمن

آنتی ویروس نورمن محصول کشور نروژ می باشد. محصولات نورمن فقط لایسنس های سه کاربره دارند و قیمت بسیار مناسب. از این جهت این محصول برای کسانی که نمی خواهند هزینه زیادی کرده باشند و یک آنتی ویروس کرک نشده ارزان قیمت که قدرت مناسب و سیستم را کند نکند پیشنهاد بسیار خوبی است.

نسخه آزمایشی ۳۲ بیتی   نسخه آزمایشی ۶۴ بیتی    خرید لایسنس

NSS

 

دانلود آنتی ویروس نورمن سکوریتی سوئیت

آنتی ویروس نورمن سکوریتی سوئیت علاوه بر امکانات ورژن آنتی ویروس دارای حفاظت آنتی اسپم ، فایروال و امکان Cloud-based real time protection جهت شناسایی بهتر و دقیق تر بد افزار های دارا می باشد. از این محصول فقط لایسنس سه کاربره آن با قیمت بسیار مناسب ارائه شده است.

نسخه آزمایشی ۳۲ بیتی   نسخه آزمایشی ۶۴ بیتی    خرید لایسنس

 

NSSP

 

دانلود آنتی ویروس نورمن سکوریتی سوئیت پرو

آنتی ویروس نورمن سکوریتی سوئیت پرو علاوه بر امکانات ورژن آنتی ویروس و سکوریتی سوئیت دارای امکانات پیشرفته تری از جمله تنظیمات پاک کردن اتوماتیک تاریخچه مرورگر ها و… دارا می باشد. این محصول کاملترین محصول شرکت نورمن می باشد که با قیمت بسیار خوب ارائه شده است.

نسخه آزمایشی ۳۲ بیتی   نسخه آزمایشی ۶۴ بیتی    خرید لایسنس