LOGO-400

بدون شک می توان امنیت را مهمترین و اساسی ترین ابزار برای ایجاد آرامش و توسعه در زندگی بشریت نام برد. خوشبختانه هم اکنون تکنولوژی موجب توسعه و پیشرفت بشریت شده است و روز به روز در حال پیشرفت است. اما در این بین وجود امنیت به جزء جدایی ناپذیری از آن تبدیل شده است. آنچنان که  افراد شرور برای دستیابی به اهداف خود سعی در فریب کاربران و یا تجاوز به حریم خصوصی آنها را دارند، دولت های زورگو و متجاوز فضای سایبر را محیطی مناسب برای خود دیده اند و روز به روز آن را نا امن تر از گذشته می کنند. اکنون دنیای مجازی تغییر کرده است و تبدیل به جبهه ای نو ظهور شده است که حفظ امنیت در آن در واقع حفاظت از آرمان ها و ارکان اساسی یک جامعه می باشد.

 به همین منظور شرکت ناوک ارتباط هوشمند اوراسیا با عنایت و توکل بر خداوند و تکیه بر دانش و توانایی های فنی نیروهای برجسته خود تمام تلاش خود را جهت ارائه راهکارها، خدمات و محصولات منحصر به فرد و برجسته جهت ایجاد محیط های سایبری امن و مدیریت شده به کار گرفته است تا توانسته باشد به هدف اصلی خود که برداشتن گام کوچکی در جهت برقراری امنیت هرچه بیشتر در فضای سایبری کشور عزیزمان ایران است رسیده باشد.

شرکت شرکت ناوک ارتباط هوشمند اوراسیا هم اکنون با نام تجاری سایسک (Cyber Security) اقدام به فروش و پشتیبانی محصولات امنیتی آنتی ویروس (خانگی – تحت شبکه) و همچنین محصولات مدیریت یکپارچه تهدیدات (UTM) نموده است.

هدف ما تنها فروش محصولات نیست چرا که ما عقیده داریم که امنیت یک محصول نیست بلکه یک فرآیند است و همواره سعی می کنیم از راه های مختلف از جمله ارسال خبرنامه با مشتریان خود در ارتباط باشیم و اخبار روز امنیت و نکات ضروری را به اطلاعشان برسانیم.

به یاد داشته باشید هیچگاه رضایت مشتری رضایت ما نیست بلکه امنیت و آرامش مشتری است که موجب رضایت ما و صد البته رضایت وی می باشد.

لطفا صبر کنید