شرکت Avast با رقم ۱٫۳ میلیارد دلار، آنتی ویروس AVG را بدست می آورد.

شرکت Avast با رقم 1.3 میلیارد دلار، آنتی ویروس AVG را بدست می آورد.Reviewed by مدیر سایت on Jul 24Rating: 5.0

avast-avg-antivirus-software

دو کمپانی از معروف ترین شرکت های آنتی ویروس اروپا؛ یعنی Avast  و  AVG، همان آنتی ویروس هایی که به دلیل داشتن نسخه های رایگان مشهور و محبوب شده بودند و  زمانی تاسیس شدند که هنوز کشور چک اسلواکی وجود داشت، اکنون تصمیم به یکی شدن دارند.

فکر می کنید شرکت Avast برای اینکه AVG را بدست بیاورد، چه مقدار هزینه می کند؟ ۱٫۳ میلیارد دلار.

مدیرعامل شرکت Avast، Vince Steckler ، بیان کرده:

“تحت قراردادی که با شرکت AVG به امضا رسید، قرار شد که Avast  برای خرید تمام سهام AVG، رقمی پیشنهاد دهد (۲۵ دلار برای هر سهم یا در کل حدود ۱٫۳ میلیارد دلار)، هیئت مدیره AVG نیز پذیرش این پیشنهاد را به سهامداران خود توصیه می کند. اگر سهامداران AVG این پیشنهاد را بپذیرند، بعد از کسب مجوز و مصوبات متنوع قانونی و دولتی، از این پس AVG بخشی از شرکت Avast خواهد بود و برای یک آینده فوق العاده به طور مشترک کار خواهند کرد. انتظار ما این است که در چند ماه آینده این اتفاق بیفتد.”

“من فکر می کنم این ترکیب و مشارکت برای هر دو ما خوب است. ما بیش از ۲۵۰ میلیون کاربر PC و Mac داریم که ما را قادر می سازند بتوانیم برای بهبود حفاظت از کاربران خود، داده های تهدیدی بیشتری را جمع آوری کنیم. به لحاظ کاربران موبایل نیز می توان گفت، از داده های ۱۶۰ میلیون کاربر مشترک موبایل برای بهبود عملکرد روش های محافظتی، استفاده می شود؛ همانطور که این داده ها برای تامین گام های مقدماتی مبحث اینترنت اشیا به کار می روند. به علاوه، با این کار برخی از تکنولوژی های جالب و هیجان انگیز موبایل را نیز بدست می آوریم، تکنولوژی هایی که برای محافظت از خانواده ها در برابر شرایط آنلاین و اینترنت طراحی شده است. در SNB، با  وجود اثرات جغرافیایی بیشتر، بهتر می توانیم از کاربران کسب و کار خود حمایت کنیم، پشتیبانی های فنی بهتری پیشنهاد داده و بهترین تکنولوژی های هر دو شرکت را ارائه می دهیم.”

زمانی که در اواخر دهه ۱۹۸۰ و اوایل دهه ۱۹۹۰، هر دو این پیشگامان شروع به نوشتن آنتی ویروس های خود کردند، هرگز تصور نمی کردند که روزی به این صورت رشد کنند و همه چیز تا این حد بزرگ شود.

نوشته شده در: وبلاگ و اخبار امنیتی سایسک

ارسال دیدگاه: (۰) ←

ارسال دیدگاه